Yhteystiedot

Tampereen Judo ry

Lindforsinkatu 5

33720 Tampere

Yhdistysrekisteritunnus

163.491

Y-tunnus
1526975-8

Hallitus

Puheenjohtaja: Antti Torkko. antti.torkko(at)tampereenjudo.net

Varapuheenjohtaja: Jouko Rantanen. jouko.rantanen(at)tampereenjudo.net

Sihteeri: Kalle Kiviniemi. kalle.kiviniemi(at)tampereenjudo.net

Jäsen, talousasiat: Soile Kutila. soile.kutila(at)tampereenjudo.net

Jäsen, kilparyhmä: Jukka Ojanne. jukka.ojanne(at)tampereenjudo.net

Jäsen, nuorisoasiat: Petteri Luukkainen. petteri.luukkainen(at)tampereenjudo.net

Jäsen: Joni Kämäräinen. joni.kamarainen(at)tampereenjudo.net

Kouluttajat

Aluekouluttaja: Jukka Heino

Aluekouluttaja: Petri Heiskanen

Seurakouluttaja: Kalle Kiviniemi